مشاوره و سفارش

گل رز

گل رز یکی از زیباترین و محبوب ترین گل ها برای کادو دادن وهمچنین ابراز عشق،علاقه،محبت و دوستی به فرد مورد علاقه و یا بستگان دوست داشتنی می باشد.

پخش عمده گل رز امروزه به یکی از تجارت های پر سود تبدیل شده است.

به این دلیل است که گل رز سمبل عشق و دوستی است و همه افراد دوست دارند که اگر قرار است گل کادو بگیرند آن گل حتما گل رز باشد.

اگر شما نیز از آن تعداد افراد که گل رز هدیه می دهید و یا در تجارت گل هستید:

می توانید با مراجعه به سایت ما که پخش عمده گل رز را بر عهده دارد به تجارت خود زینت بخشیده و از قیمت های بسیار مناسب و جالب ما بهره مند شوید.

گل گلایل

گل گلایل قرمز در داخل کشور توسط نمایندگی های خرید و فروش به مشتریان خود عرضه می شود. این گل در سطح بازار انواع متنوع خود را دارا می باشد. گل گلایل از گل های محبوب و مشتری پسند در سطح جهان بوده است که بیشتر مورد توجه همگان قرار می گیرد. با توجه به این مسئله که کاشت و برداشت این گل آسان می باشد در ایران بسیاری از مراکز به پرورش گل گلایل مشغول هستند. و از این طریق گل مورد علاقه مشتریان را فراهم می کنند. همان طور که گفته شد این گل تنوع رنگی بالایی نیز دارا می باشد. 

انواع محصول سوم

توضیحات را از قسمت متن و در جای همین نوشته وارد کنید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
آلوئه ورا-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه گل تازه، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع آلوئه ورا آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه گل تازه

مهندس محمد صادق علیجانی