مجموعه گل تازه شما را به خرید بهترین محصولات گل شاخه بریده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

گل رز آبی ایرانی را از کجا خریداری کنیم؟

آنچه در این مقاله میخوانید.....

طریقه پرورش گل رز آبی روش تجارت گل رز آبی

گل رز از پرطرفدار ترین گل ایرانی به شمار می آید و این گل دارای عطر و بوی بسیار خوش و ظاهری بسیار زیبا می باشد. گل رز رنگ های مختلفی دارد از جمله قرمز، آبی، زرد، بنفش و چند رنگ زیبای دیگر. گل رز در اصل به رنگ قرمز و سفید است که با تغییر دادن ژنتیک و تکثیر آن را به رنگ آبی و رنگ های دیگر تغییر داده اند. این تغییر ژنتیک باعث تنوع و زیبایی خاص در گل های رز شده و سلیقه بسیاری از افراد رنگ هایی است مانند گل رز آبی ایرانی. 

گل رز آبی ایرانی را از کجا خریداری کنیم؟

طریقه پرورش گل رز آبی

طریقه پرورش گل رز آبی همان طور که در بالا ذکر شد گل رز در ابتدا به رنگ قرمز و سفید است که با تغییر ژنتیک و استفاده از رنگ دانه ها، نژاد گل را تغییر می دهند که با این تغییرات گل های جدید به رنگ آبی و بسیاری از رنگ های دیگر به وجود می آید. 

گل رز آبی ایرانی نیز از زیباترین گل های ایرانی به شمار می آید که در داخل و خارج از کشور طرفداران بسیاری در زمینه گل دارد. 

گل رز آبی مانند گل های دیگر دارای نماد و نشانه است که خود نشان دهنده عاشق ناشناخته است و می‌توان گفت برای کسانی که به عشق خود نمی رسند از گل رز آبی بدین منظور استفاده می شود. 

گل رز آبی با تغییر ژنتیک و استفاده از گل رز سفید با استفاده از رنگ دانه های آبی مخصوص این کار استفاده می شود. 

گل رز آبی در طبیعت به صورت خودرو وجود ندارد و تمامی گل های رز آبی که در بازار مشاهده می کنید بصورت پرورشی در گل خانه های خصوصی تولید می شود. 

گل رز ایرانی در کنار گل های رز قرمز و سفید نیز زیبایی بسیاری دارد، و هم می توان از دسته گل همه به رنگ آبی استفاده کرد که آن خود جلوه زیبایی دیگری دارد. 

روش تجارت گل رز آبی

روش تجارت گل رز آبیگل رز آبی ایرانی نیز مانند سایر گل های دیگر صادرات می شود به کشورهای خارجی، این گل همان طور که در داخل کشور طرفداران زیادی دارد همان‌طور در خارج از کشور نیز طرفداران بیشتری نسبت به سایر گل ها دارد، هر سال قبل از فصل برداشت گل رز آبی ایرانی، از کشورهای خارجی که نمایشگاه های گل ایرانی در کشور خود دارند سفارش های بسیاری زیادی دریافت می شود که گل رز آبی ایرانی بیشترین سفارش را دارد. 

در کشورهای مختلف نمایشگاه های گل ایرانی وجود دارد مانند عراق، ویتنام، ترکمنستان و چند کشور دیگر که همه آنها گل های رز ایرانی و سایر گل های دیگر را در نمایشگاه های خود با سود زیاد به فروش می رسانند. 

مهندس محمد صادق علیجانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: مهندس محمد صادق علیجانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129546296

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: agaalijany116@gmail.com

phone icon شماره پشتیبانی: 09190143083

مجموعه گل تازه شما را به خرید بهترین محصولات گل شاخه بریده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *