مجموعه گل تازه شما را به خرید بهترین محصولات گل شاخه بریده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایشگاه فروش گل شاخه بریده صادراتی

آنچه در این مقاله میخوانید.....

نکات لازم برای نگهداری گل شاخه بریدهعلت زرد شدن گل شاخه بریده چیست؟فروشنده گل شاخه بریده معطر

گل شاخه بریده صادراتی، انواع و نمونه های مختلفی دارد، که کشت و تولید آن در کشور به صورت انبوه می باشد. یکی از دلایل بالا بودن میزان صادرات این نوع گل به سایر کشورها، تولید این محصول به شکل انبوه میباشد.فروش گل صادراتی شاخه بریده، نه تنها خارج از کشور، بلکه در بازارهای داخلی نیز، با قیمتی مناسب صورت میگیرد. نمایشگاه فروش گل، در سراسر نقاط شهرهای مختلف ایران وجود داشته، و انواع متنوعی از گل های شاخه بریده، را با قیمتی منصفانه و مناسب، در اختیار متقاضیان قرار میدهد.

نمایشگاه فروش گل شاخه بریده صادراتی

نکات لازم برای نگهداری گل شاخه بریده

نکات لازم برای نگهداری گل شاخه بریده

گل های شاخه بریده، در لحظه خرید تا حدود دو الی سه ساعت، شادابی و طراوت خود ا حفظ میکنند، و اگر به سرعت برای نگهداری آنها، اقدامی نشود، پژمرده و پلاسیده شده و زیبایی ظاهری خود را از دست میدهند. برای نگهداری و افزایش طول عمر گلهای شاخه بریده در محیط خانه، بهتر است نکات زیر را مد نظر قرار داد:

1. سرعت عمل در این مواقع بسیار کارساز است. گلهای شاخه بریده را زمانی که تهیه میکنید، بلافاصله، روبان، کاغذ و وسایل اضافی دور آن را باز کرده، مقداری طول شاخه ها را کوتاهتر کرده و آن را درون آب قرار دهید، کوتاه کردن شاخه های گلها، به شکل اریب، سرعت آبرسانی به گلها را تسریع بخشیده و باعث طروات و شادابی زود هنگام گلها میشود.

2. بهتر است، بعد از باز کردن سیم و کاغذ و روبان از دور گلها، مقداری آب، بر روی گلبرگهای گلها، با دست بپاشید، اینکار باعث حفظ نشاط و شادابی گلها میشود.

3. محیطی که گلها را نگهداری میکنید، بهتر است زیاد گرم نباشد ولی در عین حال، محیط نور کافی داشته باشد. محیط گرم، باعث میشود گلها زودتر پژمرده و پلاسیده شوند. شایان ذکر است که نور مستقیم آفتاب نیز، گلها را سریع، پژمرده میکند.

4. آب گلها، هر چند روز یکبار بهتر است تعویض شود. چراکه آب مانده در گلدان، به مرور زمان فاسد شده و بوی گندیدگی میگیرد.

5. حتی الامکان، گلبرگهای پژمرده اطراف گلها و برگهای ریخته شده درون گلدان را بعد از گذشت چند روز، خارج کنید، اینکار عمر گلها را افزایش میدهد.

علت زرد شدن گل شاخه بریده چیست؟

علت زرد شدن گل شاخه بریده چیست؟

گلهای شاخه بریده، پس از اینکه کاغذ و روبان و هر گونه وسایل تزیینی دور آن، برداشته و درون گلدان آب قرار داده شد، هر قدر هم شرایط نگهداری از این گلها، مهیا بوده و به شکلی وسواس گونه از انها، مراقبت و نگهداری شود، باز هم پس از گذشت نهایت یک هفته، به تدریج پلاسیده و زرد رنگ میشوند.یکی از دلایل اصلی زرد شدن گلبرگها، نداشتن نور کافی است. چراکه، گلبرگهای رویی گلها، در فضای خانه، نور کافی را گرفته اما برای گلبرگهای زیرین، سایه ایجاد میکنند، همین عامل باعث میشود، گلبرگهای زیرین، به تدریج پژمرده و زرد شوند.

دومین دلیل اصلی زرد شدن گلهای بریده، نداشتن ریشه است، بدین طریق، آب لازم، تنها از طریق آوندهای موجود در محل بریده شده ساقه، جذب گیاه میشود که به مرور زمان، ساقه و آوندها در آب به دلیل بسته شدن سلولها و اوندهای آسیب دیده، نرم و له و فاسد میشوندو باعث میشود که روند انتقال آب به گیاه کند و گلبرگها به زردی بگرایند، یکی از دلایل اصلی که بعد از گذشت چند روز، آب گلدان، کدر شده و بوی بد به خود میگیرد، همین است.

فروشنده گل شاخه بریده معطر

فروشنده گل شاخه بریده معطر

فروش شاخه گل معطر بریده، علاوه بر مراکز و فروشگاههای گل، به شکل حضوری و مستقیم توسط بسیاری از مارکتهای اینترنتی و آنلاین نیز صورت میگیرد. این مراکز، انواع گلهای شاخه بریده معطر را با کیفیتی عالی و درجه یک، با قیمتهایی کاملا مناسب، برای مشتریان در نظر گرفته اند.در حال حاضر، فروش گلهای معطر و نیز غیر معطر شاخه بریده، به شیوه ی غیر حضوری و آنلاین، متداول تر از قبل شده و متقاضیان میتوانند، انواع متنوعی از این محصول را، به این شیوه، درب منزل تحویل بگیرند.

مهندس محمد صادق علیجانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: مهندس محمد صادق علیجانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129546296

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: agaalijany116@gmail.com

phone icon شماره پشتیبانی: 09190143083

مجموعه گل تازه شما را به خرید بهترین محصولات گل شاخه بریده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *