دوشنبه , آذر ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / گل شاخه بریده / صادرات گل شاخه بریده لیلیوم صورتی

صادرات گل شاخه بریده لیلیوم صورتی

صادرات گل شاخه بریده لیلیوم صورتی در نهایی ترین درجه کیفیت با حفظ زنجیره استاندارد انتقال در زیباترین گلبرگ ها از طریق این نمایندگی فروش با مناسب ترین قیمت در حال انجام می باشد.

صادرات گل شاخه بریده لیلیوم صورتی

نکات مهم در انتخاب گل شاخه بریده لیلیوم

نکات مهم در انتخاب گل شاخه بریده لیلیوم نکات مهم در انتخاب گل شاخه بریده لیلیوم تازگی و شادابی و نوع غیر سمی آن می باشد. باید در انتخاب گل لیلیوم دقت لازم را داشته باشید تا بهترین کیفیت را انتخاب نمایید.این نمایندگی فروش بهترین انتخاب را در این زمینه که برگرفته از ویژه ترین شرایط پرورش این گیاه است به شما هدیه می دهد.

شته یکی از مشکلات رایج این گل می باشد که به برگ ها آسیب می رساند. هم چنین سبب آسیب به جوانه ها نیزمی شود  . پس هنگام  خرید گل  حواستان باشد شته نداشته باشد

موجوداتی که نماتد نام دارند در خاک و بر روی ریشه های این گیاه فعالیت داشته و سبب پژمردگی آن می شود.برای جلوگیری از این مشکل باید از خاک ضدعفونی شده و پیاز های سالم استفاده نمود.

گل لیلیوم صورتی یکی از زیباترین و معطر ترین انواع گل ها می باشد، این گل شیپور مانند که اسم دیگر آن سوسن چهلچراغ می باشد در رنگ های متنوعی به فروش می رسد در بین همه رنگ ها لیلیوم،  گلی بسیار خارق العاده با رنگی پر انرژی  و به علت کیفیت بالا و زیبایی بینظیر و رایحه دل انگیزش متقاضیان زیادی را در بازار داخلی و خارجی جذب کرده است،

بازار فروش گل شاخه بریده لیلیوم

بازار فروش گل شاخه بریده لیلیوم ارسال این گل زیبا سالم به سراسر کشور در حال انجام می باشد. این محصول توسط شرکت های تولیدی به تمامی شهر ها و استان های کشور با مناسب ترین قیمت ها ارائه می شود. فروش گل لیلیوم پر بهتربن و طبیعی ترین حالت ممکن صورت می گیرد.

صادرات گل لیلیوم شاخه بریده در انواع رنگ ها به امارات  با بهترین کیفیت صورت می گیرد، تجارت این گل بسیار پر رونق بوده و ارسال آن به تمامی نقاط کشور در حال اتمام است. بازار گل لیلیوم بسیار گرم و پر رونق شده است.

این گل زیبا و مقاوم با ماندگاری بالا می تواند در شرایط دمایی متفاوت تازگی و طراوت خود را حفظ نماید. امروزه این محصول گلخانه ای به کشور های اطراف صادر می شود. در بازار داخلی بسیار پر فروش بوده و نقش مهمی در بازار تجاری انواع گل ایفا می نماید.

این گل ها با زیبایی خاصی که دارند سهم عمده ای از صادرات را به خود اختصاص داده اند. نگهداری از گل لیلیوم صورتی بسیار راحت بوده و شرایط ویژه ای را نمی خواهد. این گل ها باعث جذابیت و زیبایی محیط می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هاشم علیجانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129546296
شماره پشتیبانی: 09190143083
آدرس کانال: freshflower_ir@
آدرس سایت: www.freshflower.ir
پست الکترونیکی: agaalijany116@gmail.com

درباره ی admin

دوباره تلاش كنيد

گل فروشی آنلاین شاخه بریده در اندیشه

گل فروشی آنلاین شاخه بریده در بازار امروز شاهد فروش انواع مختلفی از شاخه های گل رز هستیم که قیمت مشخص شده ای در بازار های شهری و اینترنتی دارند. زیرا این محصولات هر کدام ویژگی های خاصی دارند که این موارد تعیین کننده قیمت ها می باشد. از جمله وجوه تمایز در بین گل ها که در